Zlokalizuj bankomat

Potrzebujesz gotówki, ale nie możesz znaleźć bankomatu? A może jesteś w obcym mieście i chciałbyś wybrać pieniądze z bankomatu swojego banku? Krążysz po uliczkach, dopytujesz przechodniów, ale nic z tego, nigdzie go nie możesz znaleźć. Znasz ten problem? Jest na to sposób – aplikacja Bankomaty.

Założeniem aplikacji Bankomaty jest znalezienie bankomatu danej sieci, który znajduje się najbliżej nas. Dane o lokalizacji są przesyłane na podstawie GPS lub poprzez wprowadzenie nazwy miejscowości przed rozpoczęciem wyszukiwania.

Aplikacja umożliwia zlokalizowanie ponad 18 tysięcy bankomatów znajdujących się na terenie całej Polski należących do różnych banków i operatorów. Gdy program znajdzie odpowiedni bankomat, zgodnie z naszymi preferencjami, istnieje możliwość wytyczenia trasy i nawigowania, dzięki czemu można łatwo dotrzeć do bankomatu, zarówno samochodem, jak i pieszo.

Co ważne, działanie aplikacji nie jest uzależnione od połączenia z Internetem. Aplikacja Bankomaty jest darmowa i można ją pobrać na Androida z platformy Google Play.