Fallout

krzesło gamingowe http://montibello.pl/hair-product/farba-cromatone-recover/

Fabularna gra komputerowa Fallout pojawiła się na rynku w 1997 roku, wyprodukowała ją firma Black Isle Studios. Historia toczy się w postapokaliptycznym świecie, zniszczonym przez wybuch bomby atomowej, w 2161 roku. Bohaterem gry jest potomek ludzi, którym udało znaleźć się schronienie w amerykańskim schronie przeciwatomowym.

Celem gracza jest znalezienie tzw. hydroprocesora (ang. water chip), urządzenia służącego do filtrowania wody pitnej w schronie przeciwatomowym.

Ma on 150 dni na wykonanie tego zadania. Głównemu bohaterowi towarzyszyć mogą postaci niezależne, które pomagają mu w znalezieniu hydroprocesora i wykonaniu pobocznych zadań. W zależności od wartości „Charyzmy” bohatera, może dobrać odpowiednią liczbę towarzyszy, im wyższa „Charyzma” tym większą liczbę pomocników może skompletować.

Fallout uznawany jest za nieoficjalną kontynuację gry Wasteland z 1987 roku, i zdobyła ogromną popularność na całym świecie. Dotychczas pojawiło się już osiem części tej kultowej gry, a każda edycja cieszy się olbrzymim sukcesem komercyjnym.

etyka.historiamedycyny.com.pl